Кам'яногребельський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок"
Меню сайту

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

корисні посилання

...

Методичний портал

«Методичний портал»


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Переможці МАН    району
2005 - 2006 н. р. І місце Карась Максим вчитель Г.А. Гальчинська
2007-2008 н.р. ІІ місце Фартушна Аліна вчитель Б.В.Смолій
2008-2009 н.р. ІІІ місце Фартушна Аліна вчитель Б.В. Смолій
2009-2010 н.р. ІІ місце Федорко Марія вчитель Г.В. Гавронська
2009-2010 н.р. ІІІ місце Фартушна Світлана вчитель С.І Марченко
2010-2011 н.р. ІІІ місце Федорко Марія Вчитель Г.В. Гавронська
2011-2012 н.р. ІІ місце Фартушна Світлана вчитель Г.А. Гальчинська
2015-2016 н.р. ІІІ місце Карпович Віталій вчитель Скидан К.П.
 
2013-2014 н.р.
ІІІ місце у мовно-літературному конкурсі імені П.Яцика. - Чуб Каміла - 3 клас
Гальчинська Галина Андріївна - лауреат конкурсу "Вчитель року - 2013"
2015-2016 н.р.
Паламарчук Аліна (7 кл) ІІІ місце в районному етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка
Чуб Каміла (5кл) ІІ місце в ІІ етапі ХVІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика
Вакуленко Богдан (3 кл) ІІІ місце в ІІ етапі ХVІ Міжнародного конкурсу імені П.Яцика
Вакуленко Богдан (3кл) ІІ місце у районному конкурсі плакатів "Безпека дорожнього руху - це життя"
Команда учнів 3 класу  ІІ місце ХV всеукраїнського конкурсу , присвяченого Шевченківським дням
Паламарчук Аліна (7 кл) І місце у районному етапі митецько-пктріотичного конкурсу "Мир в Україні очима дітей"
Паламарчук Аліна (7кл) ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Космічні фантазії"
Чуб Каміла (5кл) ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Космічні фантазії"
Учні 3 класу ІІ місце в районному етапі конкурсу "Новорічна композиція"
Зубко Ярослав (9кл) І місце районного конкурсу "Охорона праці очима дітей"
Учнівський колектив ІІІ місце в районному етапі Веукраїнської акції "Годівничка"
учні 2 класу І місце у районному етапі конкурсу "Український сувенір"
Паламарчук Аліна (7кл) І місце у районному конкурсі "Майбутнє країни  у мріях дитини"
Лугина Дарина (9кл) ІІ місце у районному конкурсі  "Майбутнє країни у мріях дитини"
Вихованці дошкільної групи І місце у районному етапі конкурсу "Новорічна композиція"
Коновальчук Вікторія (7кл) ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської експедиції "Моя Батьківщина - Україна"
Паламарчук Аліна (7кл) ІІІ місце у районному етапі обласного конкурсу "Юні музеєзнавці"  
Вхід на сайт

Права дітей
Права дітей

РС ГУ ДСНС
РС ГУ ДСНС інформує

Пошук

Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі сайту
освітній портал Педагогічна преса Каталог
сайтів України Каталог україномовних сайтів


Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz